Epson Siyah Black Mürekkep Orjinal En Uygun Fiyat

  • Ürün Kodu :inkjet839
  • Marka :Brother

11.23 Euro

83.91 TL

Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
memnuniyet garantisi

Epson Tanklı (its) Yazıcıları için orjinal mürekkep

Epson orjinal mürekkepler en uygun fiyat ile sunmaktayız. 

Epson yazıcıda orjinal mürekkep kullanılmalıdır. Epson orjinal mürekkep kullanılan yazıcılar garantilidir. Garanti dışına çıkmaz. Daha kaliteli baskı alırsınız. Fotoğraflarınız solma yapmaz.

EPSON KALİTESİ İLE GELEN GÖNÜL RAHATLIĞI

Epson'un orijinal mürekkeplerini kullanarak baskıdan beklediğiniz en iyi kaliteyi elde edersiniz. Her mürekkep şişesinin kullanımda değilken saklamak için sızdırmaz bir kapağı vardır.

Epson garantisiyle yazıcınızdan maksimum değeri, güvenilirliği ve gönül rahatlığını elde edeceğinizin bilinciyle içiniz rahat edecektir.

Profesyonel baskılar için orijinal yüksek kaliteli Epson mürekkebi

 

EPSON'UN ORİJİNAL MÜREKKEPLERİYLE PROFESYONEL GÖRÜNÜM

Her defasında parlak baskılar sunan orijinal Epson mürekkebiyle profesyonel belgeler ve canlı fotoğraflar elde edilir.

Epson'un orijinal mürekkepleri temiz oda ortamında üretilir ve rakipsiz kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle çalışmak üzere optimize edilir.

EPSON GARANTİSİYLE GÖNÜL RAHATLIĞI

Epson'un birinci sınıf servis, destek ve garanti programıyla yazıcınızdan maksimum değer ve güvenilirlik elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 
 
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bayilerimize Müşteri iadesi olduğunda ne yapılır

Değerli Bayilerimiz. 

eğerki iade şartlarına uygun bir şekilde bilgimiz dahilinde olan iadelerde Bayimizin hesabında kredi Bakiyesi olarak eklenmektedir. istediği ürün veya siparişte bakiyeyi kullanabilmektedir. 

inkjet.com.tr üzerinden yapılan kredi kartı ile alışverişlerde kredi kart komisyonu kesildiği için kredi kartına ödenmesi durumunda %5+ 0.5 tl lik bir kesinti uygulanmaktadır. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır