UYUMLU KARTUŞ DOLUM SETİ 

SET İÇERİĞİ : 
 

 • 1 x 50 ml Black(Siyah) Pigment Mürekkep
 • 1 x 50 ml Cyan(Mavi) DYE Mürekkep
 • 1 x 50 ml Magenta(Kırmızı) DYE Mürekkep
 • 1 x 50 ml Yellow(Sarı)  DYE Mürekkep
 • 1 x 50 ml Çözücü Solüsyon
 • 1 x Kartuş Vakum Aparatı
 • 4 Adet Kartuş Dolum Enjektörü
 • 1 Çift Kartuş Dolum Eldiveni

 

inkjet mürekkepleri dünya çapında profesyonel fotoğrafçıların kullandığı mürekkepleri kullanıcılarımıza sunuyoruz; 
 

 • Yazıcı kafasında ve kartuş ağzında tıkanmaya neden olmaz.
 • Mürekkeplerin solmaya karşı dirençleri oldukça yüksektir.
 • Uzun süre beklemelerde baskı kağıdındaki renklerin tonlarını yitirmesine karşı dirençlidir. 
 • Fotoğraf baskılarınız için mükemmel sonuç verir.

inkjet dolum seti baskı maliyetlerini orijinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak derecede düşürür.

 Son derece basit tekniklerle gerçekleştirilen kartuş dolum işlemi, yeni geliştirilen inkjet dolum seti ile daha da kolay ve pratik hale gelmiştir.  Set, kartuş dolumu için inkjet gereken tüm malze meleri içerir, ayrıca başka malzemelere ihtiyaç duyulmaz.Kartuş dolum işlemi, kartuşların orijinal fabrikasyon üretim aşamasında yapılan dolum kanallarından yapılır.Kartuşa herhangi bir zarar vermesi sözkonusu değildir.

inkjet dolum seti mürekkepleri kartuş dolum sektöründe ilk ve tek olarak özel üretim dayanıklı cam şişelerde kullanıma sunulmuştur. Bilindiği üzere tüm kimyasal ürünler için en uygun ve koruyucu ambalaj cam şişedir. Şişe ile tümleşik özel conta sistemi şişe kapaklarını açma kapama derdini ortadan kaldırır.

 Silikon contaya batırılan enjektör iğnesi ile istediğiniz miktarda mürekkep alır, kullanır, gerektiğinde fazla mürekkebi tekrar şişeye boşaltabilirsiniz. Bu şekilde gereksiz mürekkep israfı önlenmiş olur.Sızdırmaz silikon conta sayesinde hava ile teması olmadığından dolayı mürekkebin kalitesi asla bozulmaz. Ayrıca düşme, devrilme gibi olası kazalarda sizi ve çevrenizi mürekkep lekelerinden korur.

  inkjet dolum seti mürekkepleri tüm kullanıcılarından kalitesiyle tam not almış, beğeniyle kullanılan mürekkeplerdir. Yazılı doküman çıktılarında keskin ve koyu baskılar alır, resim ve fotoğraf baskılarında ideal, parlak ve canlı renk tonlarını yakalarsınız.

Kartuş içinde stabil mürekkep yoğunluğu sayesinde kartuşta akma problemi oluşturmaz ve yazıcınızı korur.

Özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle kartuş baskı kafalarında kuruma ve tıkanma yapmaz. Kağıt üzerine baskı sonrası hızlı kuruma özelliği sayesinde, özellikle seri baskılarda ve fotoğraflarda dağılma, bulaşma, renk karışma riskini ortadan kaldırır.

Kartuş temizleme spreyi daha önceki farklı mürekkep kullanımından kaynaklanabilen, ya da uzun süre dış ortamda beklemiş olan kartuşlarda oluşan tıkanıklık, baskı kafasının kuruması veya silik yazma gibi sorunları gidermek için kullanılır. Spreyin kartuşun ağız kısmına birkaç kez uygulanması ile mürekkep baskı kanalları açılır ve normal akışkanlığına ulaşır.

    inkjet dolum seti kartuş dolumu için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içerir.

inkjet size yeter...