Hp Deskjet 1515 Uyumlu Kartuş Dolum Seti 4x100ml Yüksek Kalite Seçenekli inkjet

 • Ürün Kodu :inkjet1729
 • Marka :HP

230.60 TL

memnuniyet garantisi

Eğer sizinde hp yazıcınız var ise sizde bu kartuşları evde veya iş yerinde rahatlıkla doldurmanız veya bozulduğunda onarmanız gerekmektedir. Kartuş dolum fiyatları oldukça pahalı olduğu için sizlere tavsiyem kartuş dolum seti alıp evinizde kendi kartuşunuzu kendiniz doldurmanız olacaktır. HP Kartuş Dolum setleri ile çok kolay bir şekilde kartuşlarınızı çok uygun maaliyetler ile dolum yapabileceksiniz.

HP Kartuş Dolum Seti 4X100ML

SET İÇERİĞİ : 
 

 • 1 x 100 ml Black(Siyah) inkjet Mürekkep
 • 1 x 100 ml Cyan(Mavi) DYE Mürekkep
 • 1 x 100 ml Magenta(Kırmızı) DYE Mürekkep
 • 1 x 100 ml Yellow(Sarı)  DYE Mürekkep
 • 1 x 50 ml Çözücü Solüsyon
 • 1 x Kartuş Vakum Aparatı
 • 4 Adet Kartuş Dolum Enjektörü
 • 1 Çift Kartuş Dolum Eldiveni

 

inkjet mürekkepleri dünya çapında profesyonel fotoğrafçıların kullandığı mürekkepleri kullanıcılarımıza sunuyoruz; 
 

 • Yazıcı kafasında ve kartuş ağzında tıkanmaya neden olmaz.
 • Mürekkeplerin solmaya karşı dirençleri oldukça yüksektir.
 • Uzun süre beklemelerde baskı kağıdındaki renklerin tonlarını yitirmesine karşı dirençlidir. 
 • Fotoğraf baskılarınız için mükemmel sonuç verir.

inkjet dolum seti baskı maliyetlerini orijinal kartuş kullanımına göre kıyaslanamayacak derecede düşürür.

 Son derece basit tekniklerle gerçekleştirilen kartuş dolum işlemi, yeni geliştirilen inkjet dolum seti ile daha da kolay ve pratik hale gelmiştir.  Set, kartuş dolumu için inkjet gereken tüm malze meleri içerir, ayrıca başka malzemelere ihtiyaç duyulmaz.Kartuş dolum işlemi, kartuşların orijinal fabrikasyon üretim aşamasında yapılan dolum kanallarından yapılır.Kartuşa herhangi bir zarar vermesi sözkonusu değildir.

inkjet dolum seti mürekkepleri kartuş dolum sektöründe ilk ve tek olarak özel üretim dayanıklı cam şişelerde kullanıma sunulmuştur. Bilindiği üzere tüm kimyasal ürünler için en uygun ve koruyucu ambalaj cam şişedir. Şişe ile tümleşik özel conta sistemi şişe kapaklarını açma kapama derdini ortadan kaldırır.

 Silikon contaya batırılan enjektör iğnesi ile istediğiniz miktarda mürekkep alır, kullanır, gerektiğinde fazla mürekkebi tekrar şişeye boşaltabilirsiniz. Bu şekilde gereksiz mürekkep israfı önlenmiş olur.Sızdırmaz silikon conta sayesinde hava ile teması olmadığından dolayı mürekkebin kalitesi asla bozulmaz. Ayrıca düşme, devrilme gibi olası kazalarda sizi ve çevrenizi mürekkep lekelerinden korur.

  inkjet dolum seti mürekkepleri tüm kullanıcılarından kalitesiyle tam not almış, beğeniyle kullanılan mürekkeplerdir. Yazılı doküman çıktılarında keskin ve koyu baskılar alır, resim ve fotoğraf baskılarında ideal, parlak ve canlı renk tonlarını yakalarsınız.

Kartuş içinde stabil mürekkep yoğunluğu sayesinde kartuşta akma problemi oluşturmaz ve yazıcınızı korur.

Özel kimyasal yapıya sahip olması nedeniyle kartuş baskı kafalarında kuruma ve tıkanma yapmaz. Kağıt üzerine baskı sonrası hızlı kuruma özelliği sayesinde, özellikle seri baskılarda ve fotoğraflarda dağılma, bulaşma, renk karışma riskini ortadan kaldırır.

Kartuş temizleme spreyi daha önceki farklı mürekkep kullanımından kaynaklanabilen, ya da uzun süre dış ortamda beklemiş olan kartuşlarda oluşan tıkanıklık, baskı kafasının kuruması veya silik yazma gibi sorunları gidermek için kullanılır. Spreyin kartuşun ağız kısmına birkaç kez uygulanması ile mürekkep baskı kanalları açılır ve normal akışkanlığına ulaşır.

Peki Kartuş Dolum Seti ile Kartuş Dolumu Nasıl Yapılır ?

Satın aldığınız hp kartuş dolum seti le birlikte gelen öncelikle eldivenlerinizi takıyorsunuz. Dolum seti içerisinde çıkan solüsyon ile çok az bir şekilde solüsyon ile kartuş altını silebilirsiniz. Sonrasında kartuşların üstünde bulunan delikler ile şırınganızla mürekkepleri çekiniz 5 ml kadar. Kartuşların deliklerine dolumu gerçekleştirin daha sonra br mürekkep ile kartuşların havasını hava alma aparatı ile alabilirsiniz.

    inkjet dolum seti kartuş dolumu için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içerir.

inkjet size yeter...

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bayilerimize Müşteri iadesi olduğunda ne yapılır

Değerli Bayilerimiz. 

eğerki iade şartlarına uygun bir şekilde bilgimiz dahilinde olan iadelerde Bayimizin hesabında kredi Bakiyesi olarak eklenmektedir. istediği ürün veya siparişte bakiyeyi kullanabilmektedir. 

inkjet.com.tr üzerinden yapılan kredi kartı ile alışverişlerde kredi kart komisyonu kesildiği için kredi kartına ödenmesi durumunda %5+ 0.5 tl lik bir kesinti uygulanmaktadır. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır