Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Öncelikle hiç bir bayimizin ve bayi müşterimizin memnuniyetsizlik yaşamadan çalışmayı prensip edenmiş bir firma olduğumuzun bilgisini vermek isteriz.

-Genel olarak kargolar belirtilmediği sürece Aras Kargo ile gönderilmektedir. 

Harici kargo sorularınız için info@inkjet.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

- Kargolama sürecinde Mürekkep taşınamsı zor üründür. Kargoda ezilme ve patlama riskine sahiptir. Bu yüzden müşteriye ulaştığı zaman patlayan ezilen kargolarda müşteri iade almama değişim hakkına sahiptir. Aynı alanda Bayilerimizide mağdur etmeden bayi carisine geri döndüğü 3 iş gününde iade edilmektedir. 

-Eksik veya yanlış giden ürünlerde mutlaka taramıza dönüş sağlanmalıdır 7/24 mail ve mesajlara cevap verilmektedir.  Misal vermek gerekirse müşteri p1102 toner istenmiş biz 85a toner gönderdiğimizde müşteri bilmeden uyumsuz olduğunu düşünebilir veya hp 83a toner canon 737 toner ile aynı olduğundan dolayı hp yollandığında müşteri yanılgıya düşebiliyor.  Bunları önlemek için sürekli bayimiz bizimle irtibatta kalması gerekmektedir. 

- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)  ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

- Müşteri yazıcı konusunda eğer kurulumda veya yazıcı da sorun yaşıyorsa mutlaka bize bildirilmeli ve müşteriye gerekli yönlendirmeler yaparak çalışır vaziyete getirilmektedir. 

- 7 iş günü sonra arızalanan ürünler ithalatçı firma tarafından garanti kapsamındadır. Teknik servis harici iadesi söz konusu değildir. Bu kurallar bizim koymadığımız gibi uzaktan alışveriş süreçlerinde yer almaktadır. 

-Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

-Kargo tutanağı tutulmadan kırık teslim alınan ürünlerden biz veya bayimiz mesul değildir. 

-İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde eğer hediye ürününüz de varsa iade sırasında ana ürün ile birlikte hediye ürünü de bize göndermelisiniz.

iade kabul gören ürünlerin iadeler kredi kartınıza, cari hesabınıza veya banka hesabınıza işlenmektedir. 

Harici başınıza gelebilecek sorunlarda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

info@inkjet.com.tr

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır