Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılından bu yana Yazıcı ve Sarf malzeme konusunda toptan satışlarımız ile tamamen müşteri odaklı çalışmalarda yer aldık. Gelen yoğun talepler doğrultusunda ürün gruplarımız içerisine fotoğraf malzemelerine de yer verdik. 

Patentli markamız olarak mürekkep püskürtmeli anlamına gelen inkjet markasının 2016 yılında tescilledik ve avrupada 1 milyondan fazla satışı olan toner ve mürekkep gruplarının türkiye distrübitörlüğünü aldık.Profesyonel ekibimizle teknik servis ekibimiz mesai saatleri içerisinde gerek canlı destek, telefon ve whatsapp ile müşterilere gerekli desteği sağlamaktadır. 

Satışını yaptığımız tüm bitmeyen kartuşlu yazıcı modelleri profesyonel ekibimiz tarafından üretilmektedir. Tüm modellerimizde arıza ihtimali en düşük seviyede olacak şekilde birçok ayrıntı düşünülerek sizlere sunulmaktadır. Bu sayede firmamızın sattığı bitmeyen kartuşlu yazıcılarda arıza oranımız %1 den daha düşük seviyededir. Bu rakam ıspatlanabilir bir rakamdır ve Türkiye'de bir rekordur. Yaptığımız satış kanal stratejileri ile 3 yıl içerisinde ortalama 150 bin adet satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerde 1 tane dahi şikayet mağduriyet yaşatılmamıştır.

Firmamız 2016 yılından beri İnkjet ithal muadil tonerlerinin ithalatını yapmakta ve internet bayi satış mağazası olarak çalışmaktadır. Bulabileceğiniz en yüksek kalitede ve en uygun fiyatta olan inkjet muadil tonerlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyoruz.
Siz de bitmeyen kartuş sisteminin sağladığı mucizevi tasarrufu sorunsuz yazıcılarla yaşamak istiyorsanız bizi tercih edin...

  Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve  çalışacağız.

Hakkımızdaki detaylı bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. iletişim sayfamızdan mesaj bıraktığınız taktirde mevcut müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir. 

Sitemizin amacı perakende satışı olmadığından dolayı gerekli bilgiler bayilere verilmektedir.

Türkiyenin en yeni sektör temsilcisi ile çalışmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

inkjet size yeter.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır