Makaleler » Genel » Inkjet Bitmeyen Kartuş Neden Daha Ucuz ve Kaliteli

Inkjet

inkjet bitmeyen kartuş sistemli yazıcıların hayatımıza ve iş yerlerine girdikten sonra kartuş dolum derdine son vermekle birlikte kaliteli baskıyıda daha ucuza mal etmiş olduk. 

INKJET ÜCRETLER NASIL DAHA AZ? 

Bir çok son müşterimiz inkjet.com.tr den sonra kaliteli baskı almaktan memnun kalmıştır. inkjet bitmeyen kartuşlu yazıcılardan tutun kartuş toner ve diğer ürünler ile bir çok alanındak firmalara fark atmıştır. Diğer firmalar reklam ile maaliyetini arttırırken biz uygun fiyata satıp müşterilerimizin referansları ile daha fazla satış yapmaktayız. Ticarette en iyi reklam müşterinin kendisidir. Müşteri inkjet ten memnun kaldığında kesinlikle kendisi ister istemez çevresindeki diğer kişilerede aktarmaktadır. O yüzden hiç bir şekilde inkjet.com.tr olarak reklam yapmamaktayız. 

Dolan Kartuş Nedir. ?

Dolan kartuş orjinal kartuşlara binayen üzerinde bulunan dolum yeri ile kolaylıkla satın alacağınız inkjet mürekkepler ile dolum gerçekleştirebilirsiniz. Dolum yaptığınız zaman orjinal kartuşlara ödeyeceğiniz tutarın 10 da biri kadar ücret ödeyeceksiniz bu bağlamda dikkat etmeniz gereken kesinlikle dolan kartuş satın aldığınızda mutlaka yazıcınıza uygun olan mürekkebi mutlaka sorun. Her mürekkep her kartuş modeline uymamaktadır. Renklerde ve kalitede sorun yaşamamanız için lütfen mürekkep alırken müşteri temsilcilerimiz ile çekinmeden iletişim kurunuz.

 

inkjet size yeter...

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır