Makaleler » Genel » inkjet Fotoğraf Kağıtları

inkjet Fotoğraf Kağıdı

inkjet baskı teknolojilerinde yani mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcılarının tümünde inkjet fotoğraf kağıdı kullanılmaktadır. Mürekkep püskürtmeli anlamına gelen inkjet günümüzde yaygın olarak bir çok fotoğrafçı kullanmaktadır. inkjet kullanılmasının sebebi ise daha önceki drylab ve fujifilm gibi makinelerden daha uygun fiyata imal edilmesidir. 

inkjet fotoğraf kağıtlarının emisyon gücünün yüksek olması gerekmektedir. Güneş ve suya karşı dayanıklı olması gerekmektedir. inkjet fotoğraf kağıtlarından alınan baskılardan güneşe ve suya dayanıklı olması mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi kağıtların hiç bir şekilde güneşe mağruz kalmaması gerekmektedir. Diğer fujifilm vs drylab baskılarının da güneşten ve su dan etkilendiğini unumamanız gerekmektedir. 

Yıllardır bu işe emek verip büyük makineler satın alarak pahalıya basan fotoğrafçılarımız olduğu gibi günümüzde çağa ayak uydurup inkjet teknolojisine geçen fotoğrafçılarda mevcuttur. Bu nedenle inkjet baskılarının kalitesine önem veren fotoğrafçılar için sadece kaliteli fotoğraf kağıtları satılmaktadır. Ucuz diye kartondan farksız fotoğraf kağıtlarını sitemizde satmamaktayız. 

Fotoğraf Kağıtarı bölümünde inkjet uyumlu canon, epson ve hp ile %100 uyumlu fotoğraf kağıtlarını uygun fiyata satışa sunduk.

https://www.inkjet.com.tr/fotograf-kagitlari

Sitemizde uygun fiyata kaliteli fotoğraf kağıtlarını bayi fiyatına satın alabilirsiniz. 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır