Makaleler » Ürünler Hakkında » inkjet marka tonerlerde garanti nasıl işler ?

Merhaba değerli bayilerimiz, 

inkjet platformu öncelikle bayilik üzerine çalıştığı için sözümüze bayilerimiz olarak başladık.

Mevcut ürünerimiz arasında bulunan inkjet tonerlerin garanti kapsamına hangi şartlarda girdiğini veya girmediğini anlatacağım. Öncelikle e ticarette yasal hakkımızı öğrenelim,

Cayma Hakkı kapsamına girmeyen, paketi açılmış ürünlerle ilgili şu şart yazılmış; 

7.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır: 
· Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb) ürünler iade alınamamaktadır. 
· Her türlü yazılım ve programlar 
· DVD, VCD, CD ve kasetler 
· Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) 
· Telefon kontör siparişleri 

1- inkjet tonerler bilgisayar sarf malzemesi olduğundan dolayı sanal mağazanızdan veya e ticaret mağazalarında iadesi mümkün olmayan ürün grubuna girmektedir.

2- Biz müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için satın alınan ürün ne olursa olsun 3 gün içerisinde geri iade alıyoruz.

3- Müşteriye inkjet.com.tr kaynaklı yanlış veya eksik ürün gönderiminde kargo ücretleri bize ait olacak şekilde iade veya değişim veya eksik ürünün gönderimini tekrar yapmaktayız. 

4- Bu şartlara uygun olabilmesi için fotoğraf veya video isteyebiliriz. (Bazı durumlarda)

5- inkjet tonerler kırık ulaşması durumunda mutlaka tutanak tutulması gerekmektedir. Tutanak tutmayı unutan müşteriden gerekli fotoğraflar istenebilir, mevcut duruma göre inkjet.com.tr insiyatifinde değişim veya iade alınmaktadır. 

6- inkjet tonerlerde arızalı çıkması durumunda 3 gün içerisinde bildirilmelidir. (Stoklu veya toptan alınanlar hariç)

Saymış olduğumuz durumlar elbette 1000 de 1 yaşanacak olaylardır fakat en kötü ihtimali hesaplamamız gerekmektedir. bu durumdan dolayı sizleri veya müşterilerinizi mağdur etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. inkjet tonerlerin mutlu müşteri memnuniyet politikası ile yola çıkmış bayilerimiz için en uygun şekilde davranılmaktadır.

inkjet size yeter...

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır