Makaleler » Genel » İnkjet geleceğe ne kadar dayanıklı?

Her teknolojinin, kullanışlı olmaktan çıktığı veya çağın gerekliliklerine ayak uydurmak için yenilenmesi gereken bir an vardır. Mürekkep pürskürtme teknolojisi için ise durum böyle değil.

Epson’un kendi teknolojisi olan Precision Core inkjet baskı kafası, çok az teknoloji gibi adapte edilebiliyor ve dönüştürülebiliyor. Lazer baskıdaki ilerleme durmuş gibi gözükse de mürekkep püskürtme teknolojisi her zaman mevcut pazarın ihtiyaçlarına cevap vermek için gelişmeye devam ediyor.

Bu, A4'ten LFP'ye ve UV baskısına kadar en iyi sonucu elde etmek için çeşitli şekillerde işlenebilen, ölçeklenebilir ve modüler Precision Core teknolojisi nedeniyle mümkündür. Baskı kafalarının blokları, son kullanıcıya daha hızlı, daha iyi, daha ucuz baskı sağlamak için en verimli şekilde tasarlanır. Farklı düzenleme ve sürekli gelişen yazılım Epson'a uyarlanarak, süblimasyondan boyaya, pigmentten solvente kadar çeşitli mürekkep türleriyle düz kağıttan fotoğrafa ve kumaşa kadar her türlü mürekkebi tutabilen ortamlara baskı çözümü sağlayabilmektedir. Başka bir deyişle Precision Core, geleneksel ısı tabanlı baskı sistemlerinin karşılaştığı malzeme sınırlamalarını aşmaktadır.

Bunun da ötesinde, mürekkep püskürtme kafası, atış yapıp yapmadığını milisaniye içerisinde tespit edebilen bir voltaj üreterek kendi kalitesini neredeyse anında kontrol edebildiğinden, en güvenilir modern baskı teknolojisidir.

Ayrıca, gelecekteki (ve mevcut) toplumun bir parçası olarak kalmayı amaçlayan herhangi bir ürün çevre dostu olmalıdır. Epson inkjet, tüm ürünleri için müşterilerine eko-performans değeri sunar.

İşletmeler de ofiste sadece bir mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanarak enerji tüketimini % 96'ya kadar azaltabilir ve değerli kaynakları korumaya yardımcı olabilir. Bunun yanında inkjet, lazer yazıcılara kıyasla çok daha az sarf malzemesi kullanır ve % 99 daha az atık üretir!

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır