Canon Mx925 Dolan Kartuş Pg550 Clı551

  • Ürün Kodu :inkjet1656
  • Marka :Canon

609.59 TL

memnuniyet garantisi

Canon Mx925 Yazıc Uyumlu PGI-550 CLI-551 Uyumlu Kolay Dolan Kartuş - 5 Renk
 

Canon mx 925 yazıcı kullanıyorsanız bu kartuşlar ile rahatlıkla dolum yapıp kullanabilirsiniz. Orjinal Kartuşlarda dolum imkanı bulunmamaktadır. Kolay dolan kartuşların üstündeki tıpları çıkarıp kolayca dolum yapabilirsiniz. 

Canon yazıcılar için özel üretilen kolay dolan kartuşların kullanımında kullanacağınız en kaliteli mürekkep inkjet marka mürekkepler olacaktır. 

Mağazamızdan mutlaka inkjet photo mürekkeplerini satın alın.

Paket İçeriği:

  • 1 Takım Canon PGI-550 CLI-551 Uyumlu Kolay Dolan Kartuş (BOŞ)     
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bayilerimize Müşteri iadesi olduğunda ne yapılır

Değerli Bayilerimiz. 

eğerki iade şartlarına uygun bir şekilde bilgimiz dahilinde olan iadelerde Bayimizin hesabında kredi Bakiyesi olarak eklenmektedir. istediği ürün veya siparişte bakiyeyi kullanabilmektedir. 

inkjet.com.tr üzerinden yapılan kredi kartı ile alışverişlerde kredi kart komisyonu kesildiği için kredi kartına ödenmesi durumunda %5+ 0.5 tl lik bir kesinti uygulanmaktadır. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır